Sesja ślubna w Pałacu Goetz

No cóż… bywam z Wami w najpiękniejszych miejscach w kraju. To fakt, za który czuję ogromną wdzięczność. Ten rok przyniósł mnóstwo pięknych podróży, cudownych miejsc i niepowtarzalnych kadrów. Jednym z nich był plener ślubny w majestatycznych wnętrzach Pałacu Goetz w Brzesku.

Zdjęcia niczym barokowe obrazy

Jeśli marzy Wam się wytworny ślub w pałacowych klimatach to Pałac Goetz oferuje taką możliwość. Budynek posiada własną kaplicę, w której możecie przysiąc sobie miłość. Ogromne apartamenty, w których nie zabraknie Wam niczego podczas ślubnych przygotowań – to wszystko jest dodatkowym atutem tego miejsca.

Wytworny wystrój sal, ogromne drewniane schody, welurowe kotary, postarzane lustra, kryształowe żyrandole, piękna kaplica i tajemnicze zakamarki – to to, co pałac ma do zaoferowania (a i tak nie wymieniłam wszystkiego). Stanowi piękne tło, jeśli macie ochotę na ślubne, ekskluzywne kadry z nutą tajemnicy. Taniec światłocieni we wnętrzach pałacu sprawia, że Wasze ślubne fotografie wyglądają jak barokowe obrazy. Z resztą co tu dużo mówić. Lepiej zobaczyć!

 

Miejsce: Pałac Goetz

Suknia ślubna: Maverie