Kontakt

tutaj zaczyna się twoja historia

Jak zarezerwować termin na ślub w 4 prostych krokach?

01

napisz do mnie przez formularz kontaktowy

Opowiedz mi o Waszym dniu, Waszych planach, a przede wszystkim podaj szczegóły (data, dokładne miejsca przygotowań, ślubu i przyjęcia). Pamiętaj - im więcej mi opowiesz, tym lepiej ja będę mogła opowiedzieć Waszą historię oraz znacznie skróci to czas oczekiwania na ofertę!

02

napijmy się razem kawy

Spotkajmy się na internetowej kawie. Rozwieję wszystkie Wasze wątpliwości, odpowiem na każde pytanie oraz sprawdzimy, czy nadajemy na tych samych falach. To pozwoli Wam lepiej podjąć decyzję.

03

zarezerwuj termin

Dajcie sobie chwilę czasu na przemyślenie i zwizualizowanie tego, jak piękne mogą być Wasze wspomnienia złapane moim okiem, a potem... zarezerwujcie datę! Gwarancją rezerwacji terminu jest podpisanie umowy i wpłacenie zadatku.

04

spotkajmy się w dniu waszego ślubu

...albo nawet i wcześniej (może na sesji narzeczeńskiej?). Opowiem Waszą historię w najpiękniejszy sposób, będę łapać ulotne momenty i chwytać każdy uśmiech oraz łzę. Już nie mogę się doczekać!

Wierzę, że przyciągamy do siebie podobne dusze. Zatem jeśli tu jesteś i chcesz, abyśmy stworzyli razem magię oraz utrwalili Twoje wspomnienia – pisz do mnie śmiało!

Bardzo chcę Cię poznać, dowiedzieć się choć trochę o Tobie, o Was. Pamiętaj – im więcej wiem, tym lepiej mogę opowiedzieć Twoją historię.

Dlatego proszę, podaj mi od razu wszystkie najważniejsze informacje: data, dokładne miejsce ceremonii i wesela, typ uroczystości (jeśli piszesz w sprawie ślubu) – to przyspieszy oczekiwanie na odpowiedź, a ja będę mogła od razu wysłać Wam ofertę z konkretną wyceną.

Mieszkam w Kielcach. Działam na terenie całej Polski i nie tylko!

Czekam na Twoją wiadomość!

DSC 0786 10 1024x684 - Kontakt

Jaka usługa Cię interesuje?

Wybierz proszę temat zapytania:

jeśli nie dostaniesz odpowiedzi w ciągu 24h – sprawdź proszę folder SPAM