Sesja kobieca w domu

Kobieca sesja to jeden z najlepszych sposobów wyrażenia siebie. Fotograf może pokazać nam to, czego często same w sobie nie widzimy. Piękno, siła, zmysłowość, odwaga, delikatność… dla każdego kobiecość może oznaczać coś innego. Taka sesja wyciąga z kobiety to, co najlepsze. To, co najpiękniejsze. Ja lubię czuć się piękna. Wiem, że Ty też. Dzięki takiej sesji możemy spojrzeć na siebie oraz na swoje kompleksy nieco inaczej.

Sesja kobieca to doskonały prezent od siebie dla siebie. To inwestycja w swoją pewność siebie. To świetna okazja do celebrowania miłości do siebie, w której nie ma nic złego!

jak wygląda sesja kobieca moim okiem?

To czas, który jest tylko dla Ciebie. Najlepiej, aby w tym czasie nikt, ani nic Ci nie przeszkadzało. Skupmy się na Tobie.

Zadbaj o makijaż, fryzurę, w której czujesz się najlepiej oraz ubiór. Możesz założyć zwiewną sukienkę, seksowną bieliznę, ulubione jeansy czy cokolwiek, w czym czujesz się najlepiej.

Przed sesją wspólnie ustalę z Tobą całą koncepcję, miejsce, a także doradzę co założyć. Zadbamy każdy detal.

Podczas sesji zależy mi, abyś czuła się swobodnie i bezpiecznie. Poprawię włosy kiedy trzeba, powiem jak się ustawić – zadbam o to, byś na każdym ujęciu wyszła jak najlepiej. 

sesja domowa, w plenerze czy studio?

Każda z nas jest inna. Dla każdej kobiecość znaczy coś innego. Dlatego też każda sesja jest zupełnie inna, twórcza, piękna. Może przedstawiać kobietę w całkowicie różnych odsłonach oraz pomieszczeniach. Malujesz? Weź sztalugę i chodźmy w plener. Uwielbiasz spędzać czas w domu popijając ulubioną kawę? Włóż ulubione jeansy i zaproś mnie do siebie na leniwe popołudnie.

Opcji jest mnóstwo ale taka sesja to coś, czego każda kobieta powinna doświadczyć, bez względu na wiek czy kompleksy.

A pięknym makijażem Twoją urodę podkreśli: So Beauty Joanna Dudek