Wesele w XVIII-wiecznym Dworze Amelii

Tym razem historią, którą chcę się podzielić jest wesele w Dworze Amelii, czyli XVIII-wiecznym zabytku, który dostał nowe życie. To nie tylko piękny budynek ale i otaczający go park ze starodrzewem. Możecie tu urządzić swoje naprawdę wyjątkowe przyjęcie. 

 

Zabytkowy dworek w świętokrzyskim

W Rudzie Kościelnej znajduje się przepiękny, stary, drewniany kościół. Takie miejsca mają wyjątkową historię. No i czy muszę wspominać, że są niezwykle fotogeniczne? Natomiast dosłownie po drugiej stronie ulicy znajdziecie dwór otoczony przepięknym parkiem. Wewnątrz budynku poczujecie jakbyście cofnęli się o conajmniej 100 lat. Zatem jeśli myślicie o przyjęciu niemal w stylu Bridgertonów, to wesele w Dworze Amelii może być świetnym wyborem.

A jeśli zabraknie słońca?

Jako fotograf nie mam kontroli nad pogodą. Nie zawsze jestem w stanie zrobić Wam piękną sesję w blasku zachodzącego słońca.

U Magdy i Piotrka było raczej szaro i momentami deszczowo. Wtedy po prostu wykorzystuję to, co mam! Dużą rolę odgrywają w takich sytuacjach wszelkie dodatki, jakiś motyw, o który można oprzeć zdjęcie, jakim w tym przypadku było auto.

 

Uwielbiam klasyki! Bardzo się cieszę, gdy widzę takie auta na Waszych ślubach. Są niezwykle fotogeniczne, prawda? Dają nam duże pole do popisu, jeśli chodzi o sesję w dniu ślubu. Skakałam ze szczęścia, gdy udało nam się z Magdą i Piotrkiem wykorzystać to autko do kilku ujęć. Grzechem byłoby nie skorzystać!

 

Piękne sale, otoczenie wokół nich, gustowne dekoracje są dla mnie inspiracją. One bronią się w każdych warunkach. Szukam i wykorzystuję to, co mam w najlepszy sposób.
Dlatego jeśli martwicie się pogodą – bez obaw! Skupcie się na całej reszcie dodatków, na które macie wpływ, a w połączeniu z Wami będą robiły na zdjęciach najpiękniejszy efekt.

 

Kościół: Parafia pw. Zaślubin NMP w Rudzie Kościelnej

Przyjęcie: Dwór Amelii

Włosy: Studio Fryzur Marta Wieczorek