Sesja ślubna w Pałacyku Zielińskiego w Kielcach

Sesje ślubne to nie tylko okazja do uwiecznienia magicznych chwil pomiędzy Wami, ale też do eksploracji wyjątkowych miejsc, które dodają uroku całej historii. To była jedna z tych sesji.

sesja ślubna w pałacyku zielińskiego w kielcach

Z Niną i Wojtkiem szukaliśmy klimatycznego miejsca, które pozwoli nam stworzyć kontynuację ich ślubnej historii. Wiedzieliśmy, że musi to być na pewno coś w rodzaju pałacu. Pomyślałam, że może sesja w Pałacyku Zielińskiego w Kielcach będzie dobrym pomysłem. Nigdy wcześniej w tym miejscu nie byłam i powiem szczerze – doświadczenie to było niczym podróż w czasie do epoki elegancji i romantyzmu.

Pałacyk Zielińskiego, z jego zabytkową architekturą i malowniczym otoczeniem, to prawdziwy klejnot wśród miejsc idealnych na sesję ślubną. Dosłownie przenieśliśmy się w czasie do innej epoki, pełnej uroku i nostalgii. Klimatyczne wnętrza i bogate detale architektoniczne są idealnym tłem dla romantycznych fotografii. A dla mnie – niezwykle inspirujące! Uwielbiam klimat vintage, który doskonale współgra z charakterem Pałacyku Zielińskiego.

Jednak coś innego sprawiło, że ta sesja była naprawdę wyjątkowa. Wojtek, grający w zespole, postanowił wnieść swoją pasję do sesji, ale więcej nie dodam – musicie to zobaczyć!

 

Sesja ślubna w Pałacyku Zielińskiego to nie tylko czas spędzony na robieniu zdjęć. To podróż pełna inspiracji.