Sesja ślubna w Pałacu w Oblęgorku

Ślub Kamy i Radka w Leśnej Promenadzie był bardzo klasyczny ale znalazło się w nim dużo luzu, charakterystycznego dla tej pary. Ten dzień zasługiwał, by dokończyć ich ślubną historię w równie eleganckim klimacie. Czy jest coś bardziej klasycznego, niż sesja ślubna z pałacem w tle? Dodajmy do tego nutę szaleństwa tych dwoje i mamy wyjątkową, osobliwą opowieść.

pałacyk henryka sienkiewicza w oblęgorku

Niedaleko Kielc znajduje się miejsce dobrze znane wielu fotografom (a już na pewno fotografom ze świętokrzyskiego). W latach 1900-1914 roku było letnią rezydencją Sienkiewicza. Wokół pałacyku jest sporo zieleni, która bardzo sprzyja tworzeniu pięknych zdjęć! Otoczony jest parkiem w stylu angielskim – dęby, jesiony czy lipowa aleja to jego charakterystyczne elementy.  Ale wiecie, to tylko tło. Choć piękne, to…

Co jest najważniejsze w ślubnej fotografii?

Ludzie, bez wątpienia. Z Kamą i Radkiem można konie kraść. Otwartość, pełne zaufanie, zamiłowanie do klasyki ale też ogromna doza szaleństwa – to wszystko razem sprawiło, że ich sesja ślubna była prawdziwą opowieścią o miłości ale i przyjaźni w związku. O tym jak wygląda życie, gdy Twój mąż jest Twoim najlepszym kumplem. Kumplem, z którym możesz czule trzymać się za rękę, a potem wyrzucić muszkę, założyć ulubione oksy i znaleźć czas na wspólne szaleństwa (tak, tę ostatnią część naszej sesji kocham najbardziej <3).