Opinie

DSC 6739 10 - Opinie

Ewelina & Kamil

Dla nas zdjęcia, to nie tylko piękny kadr zrobiony profesjonalnym sprzętem. To przede wszystkim emocje i ukryta historia ludzi, którzy na nich są. Kamila ma dar dostrzegania szczegółów i wyczucia aury jaka panuje wokół. Oglądając zdjęcia, na których jesteśmy, widzimy w 100% siebie takimi jakimi jesteśmy, a opinie znajomych tylko to potwierdzają. Polecamy Kamilę z całego serca - bo sprzęt może mieć każdy, ale taką wrażliwość i pierwiastek artysty już nie.

DSC 6778 1 - Opinie

Dorota & Piotr

Jeśli szukasz na fotografiach czegoś więcej niż tylko statycznych ludzi i pustych, bezdusznych kadrów, to właśnie świetnie trafiłaś/eś! Kamila w duecie z Konradem to bardzo zdolna, sympatyczna i otwarta para fotografów, której udało się uwiecznić wyjątkowość chwil, miłość, radość, uśmiech, zabawę i łzy w tym wyjątkowym dla nas dniu. Sposób w jakim udało im się uchwycić emocje łapie za serce, impunuję i świadczy o ich wielkim talencie. Zdjęcia są bardzo naturalne, spontaniczne i wyjątkowo piękne zarazem. Z przyjemnością oglądaliśmy je kilkanaście razy, co rusz słysząc pochlebne opinie na ich temat od innych osób.
Kamila udowodniła, że nie potrzeba spektakularnych scenerii i miejsc by uzyskać nadzwyczajny efekt - nasz kameralny "plener" w lesie jak i reszta wieczoru wyglądają na fotografiach po prostu pięknie i olśniewająco. Grzechem byłoby nie wspomnieć o stu-procentowym profesjonalizmie jakiego doświadczaliśmy na każdym etapie naszej współpracy, staraniu jak i osobistym podejściu do nas samych - obsługa na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecamy!!!

Dziękujemy Kamila i Konrad!

DSC 2269 56 - Opinie

Wiola & Artur

Zdjęcia jak z bajki. Momenty uchwycone w kadrach w idealny sposób obrazują to, jak czuliśmy się w dniu naszego ślubu. Było pięknie i Kamila pokazała to w perfekcyjny sposób. Cudowna pamiątka na całe życie. Polecam w 100%.

Plener 35 97 - Opinie

Weronika & Mateusz

Zdecydowanie polecam! Nie spodziewałam się, że wybranie najpiękniejszych zdjęć do wywołania może być tak ciężkie! Każde zdjęcie pokazuje emocje, które nam towarzyszyły podczas ślubu i wesela. Kamila potrafi uchwycić chwile, ale sama też ma świetne pomysły na ciekawe zdjęcia. Idealnie potrafi dopasować się do chwili czy to wzruszenie, śmiech czy zabawa. Wszystko jest zrobione bardzo profesjonalnie, a przy tym nie ma żadnego skrępowania. Fotoksiążki, które Kamila przygotowała idealnie wpasowały się w klimat, jaki był na przyjęciu.
Nie wyobrażamy sobie, aby to ktoś inny miał towarzyszyć nam w trakcie tamtej uroczystości, ale także w przyszłości na kolejnych!

DSC 2712 29 23 - Opinie

Paulina & Dawid

Wybór odpowiedniego fotografa ślubnego to jedna z ważniejszych rzeczy podczas organizowania ślubu - musimy przecież wybrać kogoś, kto uchwyci nasz wyjątkowy dzień w kilku kadrach i sprawi, że nie będą to tylko zwykłe ujęcia, a pięknie opowiedziana historia.
Decyzja, aby to właśnie Kamila uwieczniła nasz najpiękniejszy dzień była najlepszym wyborem jaki mogliśmy podjąć.
Już od samego początku, czyli od naszej sesji narzeczeńskiej wiedzieliśmy, że trafiliśmy na kogoś wyjątkowego. Zdjęcia nas po prostu oczarowały! Nigdy nie myśleliśmy, że sesja wykonana w parku może mieć w sobie tyle magii i pięknie uchwyconych momentów. Po sesji narzeczeńskiej przyszedł dzień ślubu.
Kamila i Konrad nie przekazali nam po ślubie po prostu zdjęć, kilku kadrów zrobionych z automatu - tutaj nie ma rutyny. Przekazali nam emocje, moją miłość i miłość mojego męża.
Oglądając zdjęcia widzę wzruszenie moich przyjaciół, szczęście i dumę na twarzach naszych rodziców. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, że można zrobić tak niesamowite zdjęcia.
Otrzymaliśmy najpiękniejszą pamiątkę na całe życie! Nasze następne spotkanie to sesja plenerowa i kolejne oczarowanie atmosferą podczas sesji, pomysłami Kamili jak i efektem końcowym. Kamila pokazuje, że zdjęcia wykonane wśród gotyckich cegieł mogą być wyjątkowe, nastrojowe i lekko tajemnicze. Jestem po prostu zakochana w każdej sesji, którą wykonaliśmy!
Polecamy z całego serca współpracę z Kamilą - jest ona niezwykle sympatycznym i zdolnym fotografem. Jeszcze raz dziękujemy za przepiękną pamiątkę i pozdrawiamy!