Opinie

Sesja ślubna Bydgoszcz

Zdjęcia jak z bajki. Momenty uchwycone w kadrach w idealny sposób obrazują to, jak czuliśmy się w dniu naszego ślubu. Było pięknie i Kamila pokazała to w perfekcyjny sposób. Cudowna pamiątka na całe życie. Polecam w 100%.

Wiola & Artur

Plener 35 97 - Opinie

Zdecydowanie polecam! Nie spodziewałam się, że wybranie najpiękniejszych zdjęć do wywołania może być tak ciężkie! Każde zdjęcie pokazuje emocje, które nam towarzyszyły podczas ślubu i wesela. Kamila potrafi uchwycić chwile, ale sama też ma świetne pomysły na ciekawe zdjęcia. Idealnie potrafi dopasować się do chwili czy to wzruszenie, śmiech czy zabawa. Wszystko jest zrobione bardzo profesjonalnie, a przy tym nie ma żadnego skrępowania. Fotoksiążki, które Kamila przygotowała idealnie wpasowały się w klimat, jaki był na przyjęciu. Nie wyobrażamy sobie, aby to ktoś inny miał towarzyszyć nam w trakcie tamtej uroczystości, ale także w przyszłości na kolejnych!

Weronika & Mateusz

DSC 2712 29 23 - Opinie

Wybór odpowiedniego fotografa ślubnego to jedna z ważniejszych rzeczy podczas organizowania ślubu - musimy przecież wybrać kogoś, kto uchwyci nasz wyjątkowy dzień w kilku kadrach i sprawi, że nie będą to tylko zwykłe ujęcia, a pięknie opowiedziana historia. Decyzja, aby to właśnie Kamila uwieczniła nasz najpiękniejszy dzień była najlepszym wyborem jaki mogliśmy podjąć. Już od samego początku, czyli od naszej sesji narzeczeńskiej wiedzieliśmy, że trafiliśmy na kogoś wyjątkowego. Zdjęcia nas po prostu oczarowały! Nigdy nie myśleliśmy, że sesja wykonana w parku może mieć w sobie tyle magii i pięknie uchwyconych momentów. Po sesji narzeczeńskiej przyszedł dzień ślubu. Kamila i Konrad nie przekazali nam po ślubie po prostu zdjęć, kilku kadrów zrobionych z automatu - tutaj nie ma rutyny. Przekazali nam emocje, moją miłość i miłość mojego męża. Oglądając zdjęcia widzę wzruszenie moich przyjaciół, szczęście i dumę na twarzach naszych rodziców. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, że można zrobić tak niesamowite zdjęcia. Otrzymaliśmy najpiękniejszą pamiątkę na całe życie! Nasze następne spotkanie to sesja plenerowa i kolejne oczarowanie atmosferą podczas sesji, pomysłami Kamili jak i efektem końcowym. Kamila pokazuje, że zdjęcia wykonane wśród gotyckich cegieł mogą być wyjątkowe, nastrojowe i lekko tajemnicze. Jestem po prostu zakochana w każdej sesji, którą wykonaliśmy! Polecamy z całego serca współpracę z Kamilą - jest ona niezwykle sympatycznym i zdolnym fotografem. Jeszcze raz dziękujemy za przepiękną pamiątkę i pozdrawiamy!

Paulina & Dawid