Nadia + Michał | wesele w Hotelu Uroczysko

Na ich dzień czekałam z niecierpliwością od pierwszego dnia, kiedy się spotkaliśmy. Od pierwszej wspólnej kawy. Podczas naszej grudniowej sesji narzeczeńskiej niecierpliwość jeszcze się nasiliła.
Osoby, które zapraszają mnie do swojego intymnego świata i pozwalają opowiedzieć o nich historię w sposób, w jaki ja ich widzę. Osoby, z którymi czas poświęcony na zdjęcia nie jest pracą, a przyjemnie spędzonymi chwilami ze świetnymi znajomymi. Osoby, które mi ufają i cenią moją estetykę. Osoby, z którymi rozumiemy się w każdej kwestii i o wszystkim możemy porozmawiać. Do tego osoby, które przy każdym geście i spojrzeniu mają wypisane na twarzy, jak bardz0 się kochają. To Oni – Nadia i Michał. Przykład na to, że świetna relacja między parą a fotografem ślubnym jest niezwykle ważna. Jestem wdzięczna, że mogę poznawać takie osoby. Że mogę zatrzymywać tak ważne dla nich wspomnienia. Że mogę być częścią tych chwil i tak samo je przeżywać. To dla mnie największy sens fotografii.

Choć sesja w dniu ślubu jest punktem obowiązkowym, to po ślubie spotkaliśmy się również na sesji plenerowej – więcej zdjęć w nowym poście!

 

Ceremonia: Sanktuarium św. Józefa w Kielcach

Przyjęcie: Hotel Uroczysko, Cedzyna