Boho sesja ciążowa

Zdjęcia brzuszkowe są niesamowitą pamiątką z okresu oczekiwania na małą istotkę i zawsze ogromnie mnie cieszy, że mogę je dla Was tworzyć.

sesja ciążowa w plenerze

Uwielbiam sesje w plenerze, wśród natury. W przypadku sesji ciążowej dobrze jest, gdy wybieramy miejsce spokojne. Urokliwa polana, gdzie w intymnej atmosferze możemy zrealizować sesję, jest przykładem takiego miejsca. Miejsce jest niepozorne, lecz klimat zdjęć, który można tam wyczarować – wyjątkowy. Nie przepadam za miejscami, w których za dużo się dzieje. W końcu podczas sesji ciążowej główną rolę grasz Ty i Twoje maleństwo.

naturalność przede wszystkim

Staram się, aby moje zdjęcia były niewymuszone i naturalne, dlatego podczas sesji dużo spacerujecie, przytulacie się, bym mogła uchwycić Wasze naturalne uśmiechy i reakcje. Jest czas na tulenie się na kocu i tańce w trawie! Nie musicie się obawiać sztucznych póz.. Całą sesję prowadzę tak, aby była dla Was komfortowa. Podpowiadam Wam jak się ustawić, co zrobić z dłońmi. Wszystko w taki sposób, aby zawstydzenie zniknęło, a sesja była przygodą i przyjemnym nowym doświadczeniem – również dla Panów 🙂